Jedálničky na mieru

Jedálniček na chudnutie

 

Máš nadváhu a chceš schudnúť? Nevieš si rady ako na to?

Tak práve pre teba je vhodný tento jedálniček na mieru. U mňa nenájdeš žiadne extrémne diéty či hladovanie. Jédalníček je zameraný na postupné a zdravé chudnutie, vďaka nemu sa naučíš dlhodobo si udržať váhu bez nežiadúceho JOJO efektu. Strava je zameraná na redukciu hmotnosti aj napriek tomu jedla budeš mať dostatok, nebudeš hladovať a zaručene schudneš.

Zdá sa ti to nemožné? Tak to poď skúsiť so mnou...

Už od 50 €

Jedálniček na priberanie

 

Papáš všetko možné a aj napriek tomu sa ti nedá pribrať ? Chceš nabrať svalovú hmotu, zmeniť tvar tela a mať väčšiu silu? Máš podvýživu a nevieš sa jej zbaviť? 

Práve to ti v tomto jedálničku ponúkam. Nabrať svalovú hmotu podľa tvojich predstav, mať silu, energiu, vytvarovať postavu, papať viac jedla a pribrať na váhe zdravým spôsobom (nie podkožným tukom a faldíkmi na tele, ale svalmi, pevnú, krásnu postavu) Určite neváhaj a poď to so mnou skúsiť, naučím ťa ako správne papať tak aby objem a váha rástla. Spoločne sa zbavíme podvýživy.

Už od 50 €

Jedálniček – intolerancie

 

Jedálniček je zameraný špeciálne na ľudí s potravinovou intoleranciou. Patríš do skupiny ľudí, ktorý trpia intoleranciou? – Laktózová Intolerancia, Intolerancia na Lepok (Celiakia), Histamínová Intolerancia, Fruktózová Intolerancia… Tak práve pre teba je vhodný tento jédalníček na mieru. Okrem toho, že sa v jedálničku zameriame na chudnutie a priberanie, budeme riešiť aj intoleranciu. Intolerancia je neschopnosť stráviť určitú zložku v potravinách u jedinca, preto ľudia s intoleranciou potrebujú špeciálny jédalníček zameraný na vyradenie týchto zložiek, ktoré nedokážu stráviť, aby sa zbavili nežiadúcich účinkov.

Čo nájdeš na viac ako bonus v jedálničku?

  1. Opis čo daná intolerancia ktorou trpíš znamená.
  2. Vhodné potraviny, ktoré ti nebudú škodiť, naopak budú prospievať tvojmu organizmu a zaručia ti ľahší život.
  3. Zdôraznené potraviny, ktoré nesmieš používať, pretože ti môžu uškodiť, zhoršiť zdravotný stav.
  4. Minimalizovanie až odstránenie, nežiadúcich príznakov intolerancie ako napríklad (hnačka, bolesť brucha, nadúvanie, zápcha atď…)
  5.  Nadstavená správna suplementácia vhodná pri intolerancii.

Už od 60 €

Jedálniček – zdravotné problémy

 

Máš zdravotné problémy? Chceš sa ich zbaviť, alebo zmierniť nežiadúce príznaky? 

Rada ti s tým pomôžem zameriavam sa na choroby tohto typu- Poruchy príjmu potravy- Bulímia, Anorexia. Alergie- A1-A14, Záchvatové prejedanie, Porucha trávenia, Ateroskleróza, Vysoký krvný tlak, Diabetes, Ulcerózna kolitída, Crohnová choroba, Kandidóza, Zápcha, Akné, Astma, Hemoroidy, Borelióza, Dna, Osteoporóza, Tetania, Chronický únavový syndróm, Migrény, Nespavosť, Ekzém, Vysoký cholesterol, Bércové vredy, Celulitída, Poruchy funkcie štítnej žľazy…

Čo nájdeš ako bonus na viac?

  1. Opis čo daná choroba akou trpíš znamená a ako sa s ňou popasovať.
  2. Vhodné potraviny pre danú chorobu, prospešné pre tvoje telo.
  3. Aké potraviny treba vyradiť, akým sa vyhýbať, aby sa nezhoršil tvoj zdravotný stav.
  4. Minimalizovanie pri niektorých chorobách odstránenie nežiadúcich problémov danej choroby.
  5. Nadstavenie vhodnej suplementácie na danú chorobu.

Pri riešení daných zdravotných problémoch sa zameriame aj na chudnutie, alebo naberanie svalovej hmoty. Všetko individuálne podľa potreby daného klienta.

Už od 80 €

Poradenstvo

 

Chceš len poradiť ohľadom stravy? Chceš len poradiť ohľadom cvičenia?

Nech máš dotaz na čokoľvek ohľadom stravy, suplementácie, cvičenia, zdravia, receptov atď... Všetko ti zodpoviem a rada ti poradím. Budem sa ti venovať v podobe 1 hodiny. Je potrebné dopredu si nachystať všetky otázky na ktoré hľadáš, potrebuješ odpoveď...

Už od 10 €